Лимбо

Најновото истражување покажа дека доматот спаѓа во групата зеленчук кој допринесува во подобрување на крвната слика и намалување на крвниот притисок доколку не ...
| | веќе видена

Таа вика од среќа, а тој од мака! Таткото за љубов за ќерката се согласил да оди со неа на возење на смртта. И нормално, како секое дете, таа не го криела ...
сите 2 | | | веќе видена

Сепак не се работи за параноја. Фотографите кои овие денови ја следат актерката изјавиле дека околу нејзиниот стан во Њујорк виделе мистериозни луѓе и возила ...
сите 2 | | | веќе видена

Само затоа што одлично сте си поминале не значи дека одма мора да го додате во пријателите, нека ве најде тој вас. Новиот дечко и Фејсбук често може да ви ...
| | веќе видена

Најмалку две илјади луѓе се евакуирани од популарниот туристички шпански регион Валенсија каде беснее пожар кој се смета за најопасен во последните десет ...
сите 2 | | | веќе видена

next