Готви.mk

Доматите на ова вкусно предјадење му даваат посебна свежина… 500 гр помали компири сол 40 гр печени солени бадеми 4 домати 1 чешне лук 1 веза магдонос 100 гр ...
сите 9 | | | веќе видена

Како да подготвите класичен оброк од печено пилешко со компири, а притоа да не ја извалкате цела кујна? Познатата готвачка Дона Хеј открива прекрасен рецепт за ...
сите 9 | | | веќе видена

Продавач на крофни кој работи на плашите на Херцег Нови, открива дека со оваа работа се занимава веќе со години, и дека со продавање на крофни заработува ...
сите 15 | | | веќе видена

Направете вкусна зимница, со само еден додаток во киселите краставички. Се работи за сусам и останати додатоци кои ја прават зимницата совршена.Ова е тајната, ...
сите 15 | | | веќе видена

Сакате здраво, фит и затегнато тело? Испробајте ги овие облоги од ѓумбир кои ќе ја направат вашата кожа совршена.Ви требаат една лажица ѓумбир во прав, неколку ...
сите 15 | | | веќе видена

Трикови кои ќе ви го олеснат секојдневието… Овие трикови се многу корисни и ќе ве спасат при подготовката на храна! Во видеото откријте како да направите ...
сите 2 | | | веќе видена

Напивката чиј рецепт ви го донесуваме се покажала како многу ефикасна го губењето килограми. Секако, покрај тоа, треба да се движите и здраво да се храните. ...
сите 22 | | | веќе видена

Сите уживаме во колачи и слатко, а знаеме колку се штетни и колку дебелеат. Ако сакате да слабеете и да им одолеете, се што ви треба е овој додаток во првото ...
сите 15 | | | веќе видена

next