Готви.mk

Кога црниот дроб е полн со токсини, не е во состојба да функционира нормално. Оваа напивка ќе ви помогне во детоксикација на црниот дроб. Консумирајте ја три ...
сите 33 | | | веќе видена

Направете вкусен германски колач за Божиќ. 4 белки 2 шолји шеќер 1 шолја масло 2 шолји кисело млеко 2 лажички сода 2 лажички какао 3 шолји брашно 75 гр. ...
сите 134 | | | веќе видена

Урмите кои ги има на трпезата за време на празниците Бадник и Божиќ и кои се делат на коледарите, се навистина вкусни, но и здрави и треба да се јадат во текот ...
сите 2 | | | веќе видена

next