Готви.mk

Ако водите сметка за здрав живот, ова смути ќе биде дел од секојдневното мени. Зеленото смути е добро за здравјето, ви ја дава потребната енергија и ги ...
сите 18 | | | веќе видена

Направете вкусен ручек во рерна. Ако ви здодеа од компир, тестенини и месо, ова е рецептот за вас. 3 модри патлиџани 400 гр. домати 3-4 чешни лук 1 лажиче ...
сите 44 | | | веќе видена

Коктелот сервирајте го во висока чаша и со многу мраз. 3 јајца 2,5 дл млеко 40 гр шеќер 3 дл овошен сок коцки мраз Жолчките и шеќерот пенасто разматете ги, па ...
сите 46 | | | веќе видена

next