24 Инфо

Дудуш: Не верував дека од Собранието ќе излеземе живи, ги посочуваа луѓето каде да одат Градоначалникот на Шуто Оризари, а поранешен пратеник, Курто Дудуш ...
сите 206 | | | веќе видена

Детали за кај Сити Мол: Прегледани автомобили, најдено оружје, неколкумина уапсени СВР Скопје вчера околу 16 часот презеде мерки и активности на паркинг ...
сите 34 | | | веќе видена

Вкупно 57 возачи се исклучени од сообраќај затоа што се движеле со поголема брзина од дозволената со сообраќаен знак, други тројца поради управување возило под ...
сите 57 | | | веќе видена

Четири девојки правеле селфи на мост, а во следниот момент се случила голема катастрофа Четири девојки одлучиле да прошетаат по стариот железнички мост и да ...
сите 5 | | | веќе видена

next