24 Инфо

Национална конференција за унапредување на механизмите за обезбедување пристап до правда Дводневна национална конференција на тема „Про боно правната помош и ...
сите 11 | | | веќе видена

РКЕ ќе доделува нови лиценци за производство и трговија со електрична енергија Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) на денешната подготвителна седница ќе ...
сите 32 | | | веќе видена

Што остана од арапската пролет? Од духот на промените и надеж во подобро утре, кое ги донесе „арапската пролет”, малку нешта останаа. Но враќање во состојба од ...
| | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација со победата над Гибралтар од 4-0 го потврди првото место во групата 4 во друштвото Д во Лигата на нации. Со овој резултат ...
сите 84 | | | веќе видена

Екипата на Милан сака да ги засили и освежи своите редови во јануарскиот преоден рок, а една од опциите за тоа е Златан Ибрахимовиќ. Ибра дефинитивно е желба ...
сите 58 | | | веќе видена

Како што пренесуваат италијанските медиуми, агентот на Погба, Мино Раиола веќе им порачал на Јувентус „да тргнат во акција“, па сега наводно се поизвесно е ...
сите 12 | | | веќе видена

next