Без исклучок, сите кои ги познавам имаат неколку луѓе во животот кои се несудени холивудски глумци. Оваа сорта на луѓе се невидени маанџии кои никогаш не се ...
| | веќе видена

Во поголем број земји е забрането да се пишува порака и да се вози. Но, возење велосипед и користење мобилен телефн не е секаде регулирано. Холандска компанија ...
сите 4 | | | веќе видена

Мексиканката Марија Феликс Нада родена далечната 1900 година се соочила со сериозен проблем кога уште пред седум години државата престанала да ѝ исплаќа ...
сите 2 | | | веќе видена

Најмалата ќеркичка на познатата двојка Соња и Јохан Тарчуловски, Јоана изминативе денови славеше втор роденден. Соња на социјалните мрежи и го подари ...
| | веќе видена

Флертот е индивидуална работа и секој различно флертува... Еве, некој се сетил да направи вакво кратко видео со мајмун, кој само ги покажува забите и мислите ...
| | веќе видена

Како да се започне овој продолжен викенд, ако не опуштено. Денешната комбинација нас нè потсетува на детство и безгрижност. Кракиот тексасен комбинезон е ...
| | веќе видена

Речиси сите жени ги депилираат интимните делови, бидејќи мислат дека тоа им се допаѓа на мажите. Вистината е сосема поинаква. Постои мит во женскиот свет дека ...
| | веќе видена

next