Едни од најубавите жени снимија уште една фотосесија по долна облека, овој пат кадрите се прилагодени на морската сезона. Моделите од Victoria’s Secret се ...
сите 11 | | | прочитана: 1146 | веќе видена

За здрава, убава и негувана кожа многу е важно на крајот на секој ден темелно да го исчистиме нашето лице од пудра, маскара и сета останата шминка. Но исто ...
сите 5 | | | прочитана: 1167 | веќе видена

Се започнало кога Сајмон и Мелиса со своето новородено девојче Викторија биле во болничката соба, а во тој момент влегла медицинската сестра и рекла дека бебто ...
сите 6 | | | прочитана: 170 | веќе видена

Роџер Мур бил многу почитуван во светот на филмот. Неговата смрт не ги оставила рамнодушни многубројните обожаватели на неговиот лик и дело ширум светот. На ...
сите 54 | | | прочитана: 1123 | веќе видена

Ме исфрлија од сопствениот стан. Прелажана сум како и други Срби, вели познатата фолк пејачка со изјава за медиумите од регионот. Пејачката Гоца Божиновска ...
сите 10 | | | веќе видена

Романската келнерка Вивијана Рос воопшто не жали за тоа што заработила отказ од хотелот во кој поминала една ноќ со славниот актер Орландо Блум, туку се фали ...
сите 15 | | | прочитана: 295 | веќе видена

 После раскошната свадба, Пипа Мидлтон и Џејмс Метју ќе се релаксираат на меден месец далеку од центарот на вниманието. За помалку од една година парот успеа ...
сите 43 | | | прочитана: 4345 | веќе видена

Атрактивната русокоса им го крена притисокот на титовите комунисти Старлетата Ава Карабатиќ ги шокираше своите обожаватели, а особено титовите комунисти додека ...
сите 4 | | | веќе видена

Изневерувањето се случува и во најсреќните врски. Најчесто поради стравот дека премногу сте внесени во врската, неможете да се препознаете или пак едноствно ...
сите 8 | | | прочитана: 413 | веќе видена

Возачката дозвола на старите документи по член 351 од важечкиот Закон за безбедноста на сообраќајот на патиштата важи до 10 јуни оваа година. Граѓаните се ...
сите 7 | | | прочитана: 3308 | веќе видена

Според с тудијата „ Ќе има ли ‘свиркачи’ на универзитетите? “ , дури 54% од испитаниците сметаат дека корупцијата е широко распространета во високото ...
сите 6 | | | веќе видена

Синот на Цеца падна во транс кога таа запеа на роденденската прослава на Анастасија која наполни 19 години. Забавата се случи во еден белградски ресторан во ...
сите 37 | | | прочитана: 4644 | веќе видена

Вики Миљковиќ е една од најблагите членови на жирито. Секогаш е смирена и ненаметлива. Таа често е на мета на Јелена Карлеуша и Ана Бекута. Ане Бекута пред се ...
сите 7 | | | прочитана: 405 | веќе видена

Принцезата Дајана била позната по префинетиот моден вкус и нејзините модни комбинации, како дневни, така и вечерни, секогаш добивале пофалби од модните ...
сите 7 | | | прочитана: 645 | веќе видена

next