BMW ја прикажа понудата од најновата 4 Series која треба да се појави годинава. Новите автомобили имаат претрпено мал фејслифт, вградено нова технологија во ...
сите 6 | | | веќе видена

Според некои најави можно е оваа година да го видиме тимот на Мекларен во боја која никогаш до сега не сме го виделе, портокалова. Дали тоа Мекларен после ...
сите 2 | | | веќе видена

Нико Розберг се јави со изјава прв пат откако Мерцедес решија да го сместат Валтери Ботас во испразнетото место и германецот не го криеше своето воодушевување. ...
сите 11 | | | веќе видена

Кога по тешки услови ќе се излета од патот тогаш враќањето назад на коловоз најчесто станува невозможна мисија. Но, тоа е така на некои други места а не и во ...
| | веќе видена

Во Индија можеби оваа глетка и не е толку чудна, дотерани девојчиња пристигнуваат до саканата дестинација. Е сега, колку ги има на број и како успеваат сите да ...
| | веќе видена

Претставувањето на 6-та генерација на Мустанг предизвика позитивни реакции, а сега дојде време автомобилот благо да биде редизајниран. Рестилизирањето на ...
| | веќе видена

next