Иако во повеќето филмови љубовните сцени се само глума, некои професионалци отишле чекор понатаму и се впуштиле во секс со колегата верувајќи дека тоа ќе ...
сите 8 | | | прочитана: 634 | веќе видена

Седмата уметност често е полна со скриени детали и пораки, а режисерите често вметнуваат и референци на други свои филмови, книги или општо феномени од ...
сите 2 | | | веќе видена

Ги гледавме во улоги на посветени татковци, со добра и чиста душа, но нивните приватни животи не можат да бидат поразлични од оние на ТВ. Ова се само неколку ...
сите 3 | | | прочитана: 886 | веќе видена

Продуентот на серијалот „Брзи и жестоки“ или „Пеколни улици“, Нил Мориц, потврдил дека десеттото продолжување на оваа исклучително успешна франшиза воедно ќе ...
сите 5 | | | прочитана: 296 | веќе видена

„This Is Us“ е американска ТВ-серија, семејна драма, што уште по првите неколку епизоди беше одлично прифатена од публиката низ светот. Приказната започнува со ...
| | веќе видена

 Сите си имаме филмови кои ги обожаваме, но тоа не значи дека тие филмови не биле направени со одредени грешки. Да погледнеме неколку филмови и малите грешки ...
| | веќе видена

Последен пат на филмското платно ја видовме Елизабет Свон во 2007-ма година, во филмот "Пиратите од Карибите: На крајот на светот", а сега се враќа во новото ...
сите 7 | | | веќе видена

next