Пол Стег кој девет години се забавувал со Џорџ Мајкл, од 2004. до 2013. година вели дека пејачот користел ГХБ, познат и како „дрога за силување“, и дека тој ...
сите 8 | | | веќе видена

„Тренирај напорно или оди дома“ е новото животно мото на Елена Ристеска. Таа периодов одлучи интензивно да поработи на својата фигура. Пејачката за првиот во ...
сите 4 | | | прочитана: 1475 | веќе видена

Бујната русокоса пали и жари каде и да се појави. Таа постојано ги поместува границите и плени со сексапил. Пејачката Лидија Милошевиќ или попозната како ...
сите 2 | | | прочитана: 410 | веќе видена

Новиот претседател на Америка, Доналд Трамп, како што пренесоа американските медиуми, со посебно внимание го забележал знамето на Русија за време на својата ...
сите 4 | | | веќе видена

Пред неколку дена во медиумите одекна бомбастична вест за наводната врска помеѓу водителката на квизот „Се или нешто“, Лила Филиповска и братот на нашиот ...
сите 20 | | | прочитана: 5563 | веќе видена

Откако еден американски таблоид објави дека Бред веќе се преселил кај Кејт, нејзиниот брат Оливер имаше став околу тоа. -Да, се всели и сега ова е пекол. Многу ...
сите 14 | | | прочитана: 2756 | веќе видена

Професионалниот играч на покер, Дан Билзеријан, кој се претвори во голем Плејбој, популарниот јутубер Даг Полк, тврди дека е голем лажго. „Дан тврди дека сето ...
сите 3 | | | веќе видена

Убава и сексапилна, Ана Цакиќ знае како да ги истакне своите атрибути. Моделот Ана Цакиќ, исто позната како девојка на Вељко Ражнатовиќ, одлучи да ги почести ...
сите 4 | | | веќе видена

Криси Тајген е сопругата на пејачот Џон Леџенд и една од најубавите жени на светот.Таа уште еднаш ги воодушеви своите фанови, а доби поддршка и од жените ширум ...
сите 7 | | | прочитана: 838 | веќе видена

Кортни Кокс го покажа прекрасниот дом во Малибу, непосредно пред да објави распродажба на својот мебел, за да ослободи место за предметите на нејзиниот вереник ...
сите 4 | | | веќе видена

Американската глумица Кетрин Хајгл (38) родила момче на 20 декември минатата година, но радосната новост ја сподели со јавноста дури сега. Ѕвездата од серијата ...
сите 11 | | | веќе видена

Сања Васиљевиќ од Шапца ги воодушеви жирито со изведбата на песните „Влак“ и „Дали си доволно јак“. Девојката беше пофалена и за изведбата и за изборот на ...
| | веќе видена

next