Вториот круг од „Ѕвездите на Гранд“ е во тек, а покрај жестоката борба меѓу кандидатите, и коментарите на жирито стануваат се поостри. За да објасни колку е ...
сите 4 | | | прочитана: 5137 | веќе видена

Старлетата Сандра Медуза беше гостинка во емисијата „Запознајте ги Парови“ и ја искористи приликата да ги покаже сите делови на своето тело. Медуза се пофали ...
сите 14 | | | прочитана: 5076 | веќе видена

Три ипол години по смртта на пејачот Душан Љубисављевиќ – Дуле, неговата сопруга Љупка првпат јавно проговори во јавноста за губењето на својот сакан. Љупка ...
сите 19 | | | прочитана: 3926 | веќе видена

Не е новост дека американскиот претседател Доналд Трамп и не е некој голем џентлмен, но она што тој ѝ го направи на Меланија го разбесни светот. Имено, при ...
сите 2 | | | прочитана: 2706 | веќе видена

Водителката на Ѕвездите на Гранд Сања Кужет се породи и на свет донесе здраво момче. Мајката и бебето се чувствуваат добро, а таткото на детето Немања ...
сите 6 | | | прочитана: 1833 | веќе видена

Македонската водителка и лото-девојка Марјана Станојковска има тело-вретено! Фигура, како вајана од Микеланџело. Ама водителката не се ослонува само на ...
сите 7 | | | прочитана: 1829 | веќе видена

На јубилејнта 20та Златна Бубамара, меѓу наградените беше и утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија за најгледана утринска емисија. ...
сите 3 | | | прочитана: 1743 | веќе видена

Англичаните Дејвид и Викторија Бекам се подобри родители отколку што мислите, а дефинитивно се подобри од сите холивудски родители заедно! Во новото интервју ...
сите 2 | | | прочитана: 1710 | веќе видена

Легна на креветот, тој дојде до неа, и го подигна „сукњичето“, а потоа почна со еротска масажа по разголеното газе на Александра! Перверзите во „Парови“ не ...
сите 2 | | | прочитана: 1685 | веќе видена

Бојан, Маша ја запознал и со неа започна љубовна врска во 2005 година, истата година кога стави точка на бракот со пејачката Јелена Карлеуша, кој траеше само ...
сите 8 | | | прочитана: 1590 | веќе видена

Врз основа на информацијата што се појави вчеравечер, Јелена Карлеуша го загубила судскиот спор со Цеца Ражнатовиќ и мора да и плати 80 илјади динари поради ...
сите 17 | | | прочитана: 1339 | веќе видена

Додека во актуелната сезона на „Парови“ го заведува Мики Меќав и се воздржува од секс, Слаѓана Петрушиќ, некогаш не беше толку мирна. На фотографиите кои ...
сите 2 | | | прочитана: 1204 | веќе видена

До скоро беа познати како најпосакуваниот пар на светот, но сега веќе дефинитивно е крај помеѓу Алексис Рен и Џеј Алварез. Алексис и Џеј раскинаа пред некои 6 ...
сите 12 | | | прочитана: 927 | веќе видена

Деветнаесетгодишната Кајли Џенер, која се прослави со реалното шоу Keepin’ Up With Kardashians, недоамна ја купи својата четврта вила. Нејзиниот последен дом ...
сите 10 | | | прочитана: 833 | веќе видена

Згодниот бизнисмен Арас се појави кон крајот на серијата, а е силно вљубен во Еда. Инаку, Арас во приватноста изгледа доста поразлично од ликот кој го толкува, ...
сите 2 | | | прочитана: 802 | веќе видена

Ќерката на славниот далматиснки пејач Мишо Ковач, Ивана, со помош на силната волја и напорната борба успеа да излезе од светот на пороците. Таа во едно ...
сите 3 | | | прочитана: 724 | веќе видена

Денот на вљубените Ноне Неделковска го прослави со вино и јагоди со чоколада и откри дека повторно минува незаборавни мигови со својот сакан Рајан. Парот кој ...
сите 3 | | | прочитана: 718 | веќе видена

next