Сопругата на славниот заводник Бредли Купер во март ја донесе на свет нивната ќерка. Никој не очекувал дека светскиот топ модел и еден од Ангелите на ...
сите 19 | | | прочитана: 483 | веќе видена

Девојка од Босна го сврте вниманието на целиот Балкан. Матурантката чиј идентитет е непознат, се појави на матура со заводлива креација, која повеќе открива ...
сите 10 | | | веќе видена

-Ти благодарам Господи што толку многу ме сакаш и дозволи да го дочекам овој прекрасен момент да ме запроси мојата најискрена љубов, пред мојот духовен татко, ...
сите 6 | | | прочитана: 870 | веќе видена

Поранешниот фудбалер прослави две децении врска со модната дизајнерка Викторија Бекам. Дејвид пред 20 години ја започна врската со „Спајсицата“, а во брак се ...
сите 3 | | | веќе видена

Со големо жалење сме приморани да ги откажеме двете претстави за „Ѓурологија“ (на 5 и на 6 јуни) од технички причини, соопштуваат од „Авалон“. Новите термини ...
| | веќе видена

Познатата британска пејачка блексаше на Канскиот фестивал во фустан кој соврешно ги истакнувал сите нејзини облини. На социјалните мрежи таа постави снимка на ...
сите 3 | | | веќе видена

Актерката која пленеше со шарм и елеганција, почина во својот дом пред три дена, пренесуваат американските медиуми. Славната актерка замина во вечното ...
сите 41 | | | прочитана: 724 | веќе видена

Оваа атркативна русокоса ги мами погледите при секое појавување на ТВ екраните. Нејзината убавина е вистинско освежување во нашиот медиумски простор. Тамара ...
сите 4 | | | веќе видена

Милена Чераниќ отсекогаш имаше препознатлива фризура, без голема промена, но изгледа на пејачката и здосади, па одлучи да направи промена. Имено, Милена ...
сите 6 | | | веќе видена

20-годишната глумица Хејли Болдвин ( ќерката од Стивен Болдвин и внука на Алек Болдвин) се најде прва на листата на најсекси жени, објавена од списанието ...
сите 3 | | | веќе видена

Малку замисла, смисла за хумор, фотошоп и социјални мрежи, од вас може да направат вистинска ѕвезда. Тоа му се случи и на едно непознато момче кое на Инстаграм ...
| | веќе видена

Седиштата во авионот се црвено кадифени - по вкусот на легендата. Иако не е потврдено, се обложуваме дека омилената боја на Елвис Присли била црвената. Како да ...
сите 8 | | | прочитана: 541 | веќе видена

Босанката Зерина Хеќо повторно ги шокираше станарите со приказна од својот приватен живот. Зерина прозборе за несреќата што ја снашле неа и нејзиното ...
| | веќе видена

next