ЦрноБело

 Моника Белучи беше присутна на затворањето на Филмскиот Фестивал во Пекинг, Кина. По тој повод италијанската убавица реши да одржи модна лекција – како се ...
| | веќе видена

 Вистинското име на раперот Џеј Зи гласи: Шон Ноулс Картер. Кој би рекол? Тој е само еден од низата храбри мажи кои решија да ѝ пркосат на традицијата и да го ...
сите 2 | | | веќе видена

 Веќе знаеме дека Серена Вилијамс го очекува своето , бидејќи минатата недела тенискиот шампион сподели фотографија каде открива дека е бремена 20 недели. ...
сите 55 | | | веќе видена

 Ако мислевте дека Лејди Гага ќе се задоволи со нешто помалку од екстравагантен луксуз, се лажете. За време на Коачела фестивалот, Лејди Гага преку Airbnb ...
сите 9 | | | веќе видена

 Не мора секогаш да се држите до стариот добро проверен начин на готвење на тестенините. Можете да експериментирате и да станете експерт кој како да излегол ...
| | веќе видена

 Од појавувања на црвениот тепих до секојдневни излегувања, сигурно досега сте забележале на фотографиите, дека Кендал и Кајли Џенер секогаш носат исти, ако ...
сите 14 | | | веќе видена

 Доаѓа она време од годината кога сите се подготвуваме за бикини сезоната, односно кога сакаме да ги изгубиме наталожените килограми од зимата и да изгледаме ...
сите 5 | | | веќе видена

 Целото нејзино семејство и целиот свет е убеден дека Ким Кардашијан е кралица на облините. Но, сите беа малку зачудени од нејзиното најново појавување на ...
сите 28 | | | прочитана: 4360 | веќе видена

 Пред само неколку дена на Снепчет ја видовме во жолто монокини, а сега веќе одмора во Мексико со својот вереник Алексис. Серена Вилијамс со најави дека веќе ...
сите 55 | | | веќе видена

 Физичката болка која жените ја чувствуваат за време на породувањето дефинитивно ги прави „посилниот пол“ и еден маж штотуку го призна и потврди тоа. ...
сите 3 | | | прочитана: 187 | веќе видена

next