ЦрноБело

 Белгискиот дизајнер Винсент Калебо е вистински мајстор кога е во прашање зелената архитектура. Зелената архитектура е нешто кон кое сè повеќе градови се ...
сите 2 | | | веќе видена

 После многубројни шпекулации кој ќе ја облече Меланија Трамп за инаугурацијата на Доналд Трамп, новата прва дама на САД се појави во небесно сина креација на ...
сите 54 | | | прочитана: 1276 | веќе видена

 На синоќешната свечена вечера по повод инаугурацијата на Доналд Трамп, Меланија одбра , а Иванка Трамп потфрли со „чаршав“ за на столица. Или барем така ...
сите 54 | | | прочитана: 229 | веќе видена

 Во студените денови на жените приоритет им е да се облечат топло и модерно истовремено. Многу често забораваат на она што може да им направи тесната облека ...
сите 2 | | | веќе видена

 Денес е една од најпознатите жени кои постојат на планетава, а нејзиниот задник е еден од најпосакуваните и од машка и од женска гледна точка. Но, како ...
сите 7 | | | прочитана: 1156 | веќе видена

 Skopje City Mall обезбеди есктремно ниски, замрзнати цени за сите кои ќе купуваат во периодот од 20 јануари до 3 февруари. По празничните акции и промоции, ...
сите 8 | | | веќе видена

 Доналд и Меланија Трамп ноќеска присуствуваа на официјална вечера откако Доналд беше одбран за претседател на САД. Трамп, очекувано, се појави во смокинг, ...
сите 54 | | | веќе видена

next