‘So Stoned’ е името на новата колекција на чевли која произлезе од третата последователна соработка на пејачката Ријана и познатиот дизајнер на чевли Маноло ...
сите 16 | | | прочитана: 517 | веќе видена

Исто како што на фотографија може да изгледате до 10 килограми покрупни, така и на плажа може да изгледате послаби доколку го одберете правилно костимот за ...
сите 16 | | | прочитана: 471 | веќе видена

Дали знаете како да се подготвите за вашето омилено бикини? Ако не знаете, тогаш погледнете ги нашите совети како да го сторите тоа. На тој начин вашата кожа ...
сите 4 | | | веќе видена

В петок бидете дел од настанот „Вино на штикли“ и дегустирајте над 100 различни вина од 15 винарии. Како дел од негувањето и ширењето на винската култура во ...
| | веќе видена

Изборот на чорапи е исклучително важен детал преку кој може да направите уникатен стил и да се издвоите од толпата. На љубителите на кежуал стилот, модните ...
сите 2 | | | веќе видена

 Кралиците и принцезите од британското кралско семејство изгледаат секогаш беспрекорно, а неретко земаат идеи од претходните генерации. Бидејќи мораат да ...
| | веќе видена

Одлична замена за ручек или вечера, крем супата од школки не содржи многу калории и е одличен сојузник на секое диетално и здраво мени. За вкусот да не ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога летната жештина станува речиси неподнослива, најудобно се чувствуваме во летно, лесно фустанче од пријатен материјал. Доволно е да изгледа весело за да ни ...
| | веќе видена

next