Пет лица се повредени во еден познат ресторан во Белград. Несреќниот случај се случил околу 23 часот кога на свадбата во ресторанот од непознати причини падна ...
| | веќе видена | слични

На фотографиите кои постојано ги споделува на „Инстаграм“, се гледа дека стомакот на Викторија Лоба веќе „влегол и во минус“. Погледнете колку ослабна ...
сите 4 | | | веќе видена

Ќерката на композиторот Драган Стојковиќ Босанац, Александра попозната како Џиџа, потврди дека меѓу неа и Милан Маринковиќ се родила љубов, со што се потврдија ...
сите 4 | | | веќе видена

Палетите станаа вистински хит низ светот, секојдневно гледаме нови генијални идеи, како од нив се прават сепариња, куќи, лежалки и уште многу други креативни ...
сите 6 | | | веќе видена

Камерон Ван дер Бург постави нов светски рекорд на 50 метри градно. Тој претпладнево во квалификациите во оваа дисциплина на Светското првенство во казањ ...
сите 91 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Џон Кери денеска пристигна во Сингапур за да ја истакне предноста на идната транс-тихоокеанска зона за слободна трговија, три ...
сите 5 | | | веќе видена

next