На почетокот од 2017 година македонските медиуми објавија дека Катарина Ивановска е бремена, а сега убавата топ-моделка со прекрасни фотографии ја „потврди“ ...
сите 5 | | | прочитана: 3791 | веќе видена

Подготовките за долго очекуваниот мјузикл „Тајно моја“ посветен на нашата музичка легенда Тоше Проески се при крај. Денес на интернет каналот Јутјуб и ...
сите 6 | | | веќе видена

Манекенката позирала „како од мајка родена“ на песочна плажа, а провокативната фотографија ја споделила со илјадниците следбеници на социјалните мрежи. „Ова е ...
сите 2 | | | веќе видена

Згодната Колумбијка ги истакна своите облини во тесен фустан потпишан од американскиот дизајнер Мајкл Корс, ги собра сите погледи и дефинитивно беше ѕвезда на ...
сите 6 | | | прочитана: 212 | веќе видена

Леонтина тогаш беше претседател на жири, додека Филип се натпреваруваше со својот бенд. Се венчаа во септември 2009 година, после само три месеци врска. Како ...
сите 2 | | | веќе видена

Џастин Тимберлејк (36) и Џесика Бил (35) се пожалија на одгледувањето на двегодишниот син Сајлас Рендал. – Расте и одлично напредува. Го сакам, но не знам дали ...
сите 2 | | | веќе видена

Во саботата имавте прилика да ја погледнете најновата епизода од ток-шоуто „Еден на Еден“, каде гостин беше легендарниот српски пејач Мирослав Илиќ. Мирослав ...
сите 22 | | | прочитана: 756 | веќе видена

Покрај прогласувањето грешен победник, на синоќешните „Оскари“ се случи уште една голема грешка, која помина незабележително. За време на сегментот „ИН ...
сите 9 | | | прочитана: 165 | веќе видена

Караницата помеѓу актерката Мерил Стрип и дизајнерот Карл Лагерфелд започна уште пред неколку дена, а повод беа токму Оскарите. Имено, само неколку дена пред ...
сите 63 | | | прочитана: 1471 | веќе видена

next