Јелена се врати од родното Берово во Скопје. Имено, Јела се појави на свадбата кај колега од работа, каде присуствуваше заедно со колегите Роберт, Анастасија и ...
сите 8 | | | прочитана: 3282 | веќе видена

Така барем изгледа според фотографијата на која тој е еден – а тие повеќе! Џанлука најголем дел од времето минува сепак само со 18 години помладата сопруга. ...
| | веќе видена

next