Попара

Самиот отвор не е тој кој е сексапилен, туку делот од телото кој го открива. А, тоа би требало да биде секси обликуван грб и затегнати раце, без исклучок. Ако ...
сите 2 | | | веќе видена

Во 2005-та година, Анџелина Џоли ја посвои малата Захара, којашто живееше во многу тешки услови во Етиопија и ја однесе во Америка со цел да ѝ овозможи подобар ...
сите 18 | | | веќе видена

Со малку труд и креативност можете да направите феноменални и корисни работи од искористени стаклени шишиња. Можете да направите стаклена чаша, пепелник, држач ...
сите 2 | | | веќе видена

Се жалите на слабото греење во вашиот дом и немате пари да плаќате превисоки сметки, тогаш ова е решение за вас. Направете мала „печка“ која ќе го загрева ...
сите 2 | | | веќе видена

next