Jama 46 e нова рап група од истокот, поточно од Македонска Каменица . Групата е составена од четири момци, двајца МЦ-ја (Оскар и Капетан), Dj 5kowsky и ...
| | веќе видена

Се работи за девојки (пејачки) кои прво ги гледате, а потоа ги слушате. Девојки од милијарда долари. На нивните облини им завидуваат многу светски ѕвезди. Во ...
сите 2 | | | веќе видена

Минатата година неколку актерски остварувања и тоа како нè изненадија, а едно од таквите беше и она на актерката Марго Роби во филмското остварување “Suicide ...
сите 2 | | | веќе видена

Најголемата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ и министерот за надворешни работи Ивица Дачиќ се пријатели неколку години. Нив најмногу ги поврзува родното ...
сите 13 | | | прочитана: 3951 | веќе видена

Во интервјуто кое таа го дала за „Дејли мејл“ Лебисо изрази надеж дека можеби ќе разговара со ќерка си која имала шест месеци кога Анџелина ја посвои во ...
сите 8 | | | прочитана: 575 | веќе видена

Терористите на „Исламска држава“ после секој масакр прават исто движење: го покажуваат исправениот показалец-религиски симбол кој музлиманите го користат во ...
сите 3 | | | веќе видена

Чајот е еден од најпопуларните пијалaци во многу делови од светот и неговото консумирање е навика која сè повеќе се шири и опстојува, дури и во услови на ...
сите 3 | | | веќе видена

next