-Не сум недоверлива туку сум малку болна. Сакам се да држам под контрола и се да гледам со своите очи, рече Марија во емисијата „Стем011“. Шерифовиќ вели дека ...
сите 10 | | | прочитана: 1983 | веќе видена

Пејачката Јелена Карлеуша речиси и не објавува необработени фотографии на социјалните мрежи, но затоа наместо неа, тоа го направи нејзиниот сопруг Душко Тошиќ ...
сите 6 | | | веќе видена

35 годишен маж од Кина завршил во Брза Помош, откако си ставил 15 игли за шиење во пенисот. За веста да биде уште по шокантна, тој лекарска помош побарал по ...
сите 4 | | | веќе видена

Лора Хеј и нејзиниот сопруг инсталирала камера во детската соба за да го гледаат како спие својот син од 18 месеци и уживале во преубавата глетка, се додека ...
| | веќе видена

Петра и Матија Мујкиќ од Копривница неодамна се заколнаа на вечна љубов пред своите најблиски, а нивната среќа ја овековечи студио DaVu Weddings , пшува ...
сите 12 | | | прочитана: 446 | веќе видена

Нашата пејачка и претседателка на здружението „Борка“, Биба Додева, неодамна стана баба откако нејзината ќерка Емануела на свет го донесе својот син. ...
сите 17 | | | прочитана: 917 | веќе видена

Пејачката Гоца Тржан на социјалните мрежи објави дел од допишувањето со сопругот Раша Новаковиќ , откривајќи им на своите следбеници дека од него бара повторно ...
сите 12 | | | прочитана: 3076 | веќе видена

Луѓето ќе работат многу помалку за три децении отколку денес, вели Џек Ма, основачот на Алибаба. „Луѓето ќе работат само четири часа дневно, а можеби и само ...
сите 12 | | | прочитана: 622 | веќе видена

Една од нашите најпознати фолк пејачки, секогаш предизвикува огромнго внимание кога и да објавуви нови фотографии на својот фејсбук-профил. Иако е мајка на три ...
сите 3 | | | веќе видена

Во последнава година честопати се спомнува терминот ламберсексуалци. Тоа се момци кои се карактеризираат со силна и густа брада, растена подолг временски ...
сите 2 | | | веќе видена

Популарната водителка Ирена Спировска вчера го славеше својот роденден. По тој повод, на нејзиниот фејсбук-профил осамнаа голем број честитки од страна на ...
сите 6 | | | прочитана: 2896 | веќе видена

next