Пејачката Јелена Карлеуша речиси и не објавува необработени фотографии на социјалните мрежи, но затоа наместо неа, тоа го направи нејзиниот сопруг Душко Тошиќ ...
сите 6 | | | веќе видена

35 годишен маж од Кина завршил во Брза Помош, откако си ставил 15 игли за шиење во пенисот. За веста да биде уште по шокантна, тој лекарска помош побарал по ...
сите 4 | | | веќе видена

Лора Хеј и нејзиниот сопруг инсталирала камера во детската соба за да го гледаат како спие својот син од 18 месеци и уживале во преубавата глетка, се додека ...
| | веќе видена

Петра и Матија Мујкиќ од Копривница неодамна се заколнаа на вечна љубов пред своите најблиски, а нивната среќа ја овековечи студио DaVu Weddings , пшува ...
сите 12 | | | прочитана: 446 | веќе видена

Нашата пејачка и претседателка на здружението „Борка“, Биба Додева, неодамна стана баба откако нејзината ќерка Емануела на свет го донесе својот син. ...
сите 17 | | | прочитана: 917 | веќе видена

Една од нашите најпознати фолк пејачки, секогаш предизвикува огромнго внимание кога и да објавуви нови фотографии на својот фејсбук-профил. Иако е мајка на три ...
сите 3 | | | веќе видена

Во последнава година честопати се спомнува терминот ламберсексуалци. Тоа се момци кои се карактеризираат со силна и густа брада, растена подолг временски ...
сите 2 | | | веќе видена

Познатиот гангстер Ал Капоне кој ќе остане како еден од најозлогласените во американската историја и натаму генерира огромен интерес кај јавноста. Затоа на ...
сите 16 | | | прочитана: 241 | веќе видена

Милијардерот, иноватор и визионер кој ја основа приватна компанија за вселенски патувања Спејс Икс Илон Маск, ја продолжи тезата на Стивен Хокинг дека луѓето ...
сите 7 | | | веќе видена

 Досадна си. Кога би правеле список на најлошите работи кои може да ѝ ги кажете на една жена, веројатно оваа фраза би се нашла на самиот врв од листата. ...
сите 10 | | | прочитана: 440 | веќе видена

next