Чисти етнички политички партии со валкан долен веш се во исчезнување. Ова се последни издувувања на криминалот зад национализам. Македонецот доцни во се, како ...
сите 5 | | | прочитана: 5305 | веќе видена

Внуката на Зоран Заев, Ева Заева, е една од најпознатите и најубавите струмичанки на социјалните мрежи. Погледнете дел од нејзините фотографии: Фото: Ева ...
сите 2 | | | прочитана: 4667 | веќе видена

Прво бев во неверување, си мислев дека е направена некаква грешка, но откако ми го потврдија изборот, бев премногу возбудена! Ваков бил моментот за Јана ...
сите 7 | | | прочитана: 3200 | веќе видена

Актерот Чарли Шин неодамна во едно интервју откри многу интересни и сочни детали за славните личности. Всушност, тој во авоите анегдоти ги спомнал Линдзи ...
сите 17 | | | прочитана: 2629 | веќе видена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ се држи до имиџот на девојка од соседството и не го менува.Но, пејачката ги шокираше фановите кога на својот профил на ...
сите 13 | | | прочитана: 2396 | веќе видена

Компанија е во потрага по некој кој би можел да патува низ светот и да престојува во луксузни домови вредни милиони долари. Најдоброто? Платата изнесува 10 ...
сите 10 | | | прочитана: 2216 | веќе видена

Соња Вуксановиќ го прослави 41.роденден во друштво на неколку блиски пријатели меѓу кои Саша Видиќ, Дајана Пауновиќ, Марина Висковиќ и други… Нејзиниот сопруг, ...
сите 8 | | | прочитана: 2213 | веќе видена

ЕБУ дополнува дека доколку руската натпреварувачка се квалификува за финалето, истото решение би било применето и во тој случај. Европската унија на јавни ...
сите 52 | | | прочитана: 1979 | веќе видена

Пејачката, текстописец и композитор Сиа, на музичката сцена дојде така што секогаш со големи перики го криеше своето лице. Таа својот имиџ го објаснува со тоа ...
сите 14 | | | прочитана: 1961 | веќе видена

Во мирното предградие на Сандерленд, во улицата близу познатиот ноќен клуб “The Point” неколку мажи и жени се фатени како имаат секс на јавно место. Четири ...
сите 5 | | | прочитана: 1942 | веќе видена

Иако помина низ пекол по објавувањето на приватните пронографски фотки, Дара Бубамара со своите секси слики редовно ја разгорува фантазијата на мажите, а кога ...
сите 14 | | | прочитана: 1788 | веќе видена

next