Вториот круг од „Ѕвездите на Гранд“ е во тек, а покрај жестоката борба меѓу кандидатите, и коментарите на жирито стануваат се поостри. За да објасни колку е ...
сите 4 | | | прочитана: 5129 | веќе видена

Старлетата Сандра Медуза беше гостинка во емисијата „Запознајте ги Парови“ и ја искористи приликата да ги покаже сите делови на своето тело. Медуза се пофали ...
сите 14 | | | прочитана: 5056 | веќе видена

"Ни кажаа дека Луис го чека долг, здрав и среќен живот - но тој почина една година по дијагнозата", ја започнала својата приказна 25-годишната Лиза. Несвесна ...
сите 6 | | | прочитана: 4682 | веќе видена

Три ипол години по смртта на пејачот Душан Љубисављевиќ – Дуле, неговата сопруга Љупка првпат јавно проговори во јавноста за губењето на својот сакан. Љупка ...
сите 19 | | | прочитана: 3922 | веќе видена

Овој човек од Шкотска имал страшна инфекција на неговиот прст. Утрото кога се разбудил место да се обрати на лекар, решил работата да ја преземе во свои раце. ...
сите 2 | | | прочитана: 3023 | веќе видена

Не е новост дека американскиот претседател Доналд Трамп и не е некој голем џентлмен, но она што тој ѝ го направи на Меланија го разбесни светот. Имено, при ...
сите 2 | | | прочитана: 2706 | веќе видена

Сашко Коцев на манифестација „Златна Бубамара“ во 2012 година со посебна програма пред македонската јавност ја запроси својата долгогодишна девојка Смиљана ...
сите 50 | | | прочитана: 2664 | веќе видена

Врз основа на информацијата што се појави вчеравечер, Јелена Карлеуша го загубила судскиот спор со Цеца Ражнатовиќ и мора да и плати 80 илјади динари поради ...
сите 21 | | | прочитана: 2506 | веќе видена

За свадбата на Цеца и Аркан зборуваше целиот Балкан.Дури медиумски куќи како CNN и BBC беа во Србија да ја снимат како што викаат свадбата на векот.Денес, 20 ...
сите 8 | | | прочитана: 2384 | веќе видена

Македонската водителка и лото-девојка Марјана Станојковска има тело-вретено! Фигура, како вајана од Микеланџело. Ама водителката не се ослонува само на ...
сите 7 | | | прочитана: 1829 | веќе видена

На јубилејнта 20та Златна Бубамара, меѓу наградените беше и утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија за најгледана утринска емисија. ...
сите 3 | | | прочитана: 1743 | веќе видена

Водителката на Ѕвездите на Гранд Сања Кужет се породи и на свет донесе здраво момче. Мајката и бебето се чувствуваат добро, а таткото на детето Немања ...
сите 6 | | | прочитана: 1729 | веќе видена

Англичаните Дејвид и Викторија Бекам се подобри родители отколку што мислите, а дефинитивно се подобри од сите холивудски родители заедно! Во новото интервју ...
сите 2 | | | прочитана: 1710 | веќе видена

Шабан Шаулиќ наскоро ќе мора повторно на операција, но овојпат поради проблеми со рамената.Фолк пејачот и член на жирито на „Ѕвездите на Пинк“, веќе со месеци ...
сите 7 | | | прочитана: 1697 | веќе видена

Легна на креветот, тој дојде до неа, и го подигна „сукњичето“, а потоа почна со еротска масажа по разголеното газе на Александра! Перверзите во „Парови“ не ...
сите 2 | | | прочитана: 1681 | веќе видена

Тој ден, откако го однесов синот во градинка, мајка на негово другарче ме повика на кафе кај неа дома и во таа прилика ме запозна со нејзинаа сестра која беше ...
сите 3 | | | прочитана: 1529 | веќе видена

next