Познатата учесничка на "Парови", Сандра Медуза, призна дека е подготвена на се` само да биде позната и јавноста да знае за неа. Сандра секојдневно се труди ...
сите 3 | | | веќе видена

РЕПОРТАЖА ОД „АУШВИЦ“ Доколку тргнете од Краков кон Аушвиц, не ни може да го насетите хоророт што се случувал таму за време на Втората светска војна. Идиличен ...
| | веќе видена

Синот на боксерската легенда Мухамед Али, доживеал непријатност на аеродромот на Флорида, кога службениците на аеродромот го испрашувале за неговата религија. ...
сите 2 | | | веќе видена

Наташа Аксентијевиќ, водителката од емисијата „ДНК“, повторно говореше за старлетите. И не дека немаше влкна на јазикот кога зборуваше за нив. „Ги знам неколку ...
| | веќе видена

Најпросто речено, езоповскиот јазик функционира по принципот „те карам ќерко, сети се снао“. Тоа веднаш, брзо ни кажува дека секој езоповски јазик ја повлекува ...
| | веќе видена

Мажи, ако сакате вашата партнерка точно да знае што сака, секогаш да биде расположена за разни „игри во кревет“ и во исто време да ги знае сите ваши скриени ...
сите 7 | | | прочитана: 251 | веќе видена

Генетиката и физичката активност немаат врска со тоа, клучно е нешто сосема друго. Малиот тропски остров, кристално чистата вода, рибата, свежото овошје и ...
сите 2 | | | прочитана: 160 | веќе видена

Додека цврсто го држи чудовиштето, успева некако да се извлече од под возилото и да го стави животното во торба. Излежување во кревет, проверување на мобилниот ...
сите 3 | | | веќе видена

Фотографијата која ни ја испрати граѓанин е сликана во близина на Старата градска болница, и секој коментар е вишок. Во тој момент според очевидци, на ...
сите 3 | | | веќе видена

Популарната Енџи го разубави Инстаграм Славната актерка Анџелина Џоли има многу проблеми по разводот со долгогодишниот сопруг Бред Пит . Медиумите пишуваат ...
сите 11 | | | прочитана: 511 | веќе видена

next