Уште една среда е пред нас. Денеска сме расположени да носиме панталони, па нашиот предлог се едни бели летни, со сини цветови, што внесуваат веселост во ...
сите 4 | | | веќе видена

Оваа куќичка има само 13 квадратни метри и е мал дом изграден од 35.000 долари, комплетно е самоодржлив. Има преносни соларни панели и пасивно соларен систем ...
сите 2 | | | веќе видена

Таа е една од најсексапилните фолкерки на македонската естрада. Пејачката Елена Велевска ги запали социјалните мрежи со најновите жешки фотографии на јахта. ...
сите 6 | | | прочитана: 1425 | веќе видена

Од глумецот Андрија Милошевиќ сме навикнати на забавни изјави, смешни видеа и подеднакво урнебесни фотографии на неговиот Инстаграм профил. Моментално, еден од ...
сите 2 | | | веќе видена

Крпите за бришење садови може да се користат два дена – и тоа само ако веднаш по употребата, ги ставите да се сушат… Во спротивно, веднаш фрлете ги во машина ...
| | веќе видена

Тој користел повеќе од 30 000 лего коцки и му биле потребни неколку дена за да го направи ова ремек дело. Фото: Youtube/ printscreen Има само 7 седум години: 2 ...
сите 3 | | | веќе видена

Деновиве, популарниот ракометар на Вардар, Столе Стоилов , и неговата девојка Катерина се на одмор, а вљубената двојка не се воздржува да ги покаже емоциите и ...
сите 6 | | | прочитана: 915 | веќе видена

Кога овој човек пришол до оградата, од другата страна се појавил лав кој изгледал како едвај да чека да му отвори врата и да го нападне. Тоа овој човек ...
сите 2 | | | веќе видена

Еве неколку идеи за фризури кои можете да ги направите за само неколку минути и може да ги носите на плажа или во вечерните часови. Овие летни фризури се ...
сите 2 | | | прочитана: 240 | веќе видена

Второто продолжение на „John Wick“ оствари заработка од 170 милиони долари на бокс-офисот и наиде на позитивни критики кај публиката и критичарите. Но, тоа не ...
| | веќе видена

next