Џон Бејли од Screen Junkies објави брутално искрен трејлер за филмот „Ghost in the Shell“ со Скарлет Јохансон во главната улога. Филмот е базиран според ...
| | веќе видена

Секогаш сте сакале да вечерате со Џек или Роуз од “Титаник”? Веќе ја имате таа можност благодарение на фондацијата на Леонардо ди Каприо, кој заедно со својата ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонска пејачка со српско потекло, која последниов периот живее и работи во Софија, Бугарија, како ексклузивец на бугарската „Паинер“ продукција и нивната ...
сите 3 | | | веќе видена

Невербалната комуникација во врската можеби е дури и поважна од вербалната, тврдат социолозите и психолозите. За односот кој го имате со саканата личност може ...
сите 6 | | | прочитана: 799 | веќе видена

34- годишната Ники на Инстаграм постави видео на кое во супер краток секси шорц и чизми го промовира својот нов сингл. Во видеото секако се истакнати бујните ...
сите 3 | | | веќе видена

Вредноста на уништените инструменти се проценува над 800 илјади евра. -Нејзиниот поранешен сопруг бара оштета во висина од 815 илјади евра, информираат од ...
| | веќе видена

Џенифер Лопез е една од најпознатите жени на планетата и сигурни сме дека сите знаете точно како изгледа. Но ако ја видите Џенис Гарај, може да ја помешате со ...
| | прочитана: 153 | веќе видена

Австралиската комичарка Селест Бербер не престанува со имитирањето на фотографиите објавени од славните личности. Неодамна таа објави нови смешни фотографии во ...
| | веќе видена

Песната која стана хит и ја одбележи кариерата на пејачот Дарио Панковски и групата Миг 21, „Косоока“ повторно се врати во етерот преку маестралната преработка ...
сите 8 | | | веќе видена

Аманда Левис (35) осудена е на доживотен затвор поради убиство на ќерката, а клучниот сведок бил неговиот седумгодишен син А.Ј. Детето рекло дека мајката ја ...
сите 5 | | | прочитана: 4696 | веќе видена

next