Оф Нет

Баерн Минхен немилосрдно го прегази Волфсбург на гости со 0:6 и на три кола до крајот од Бундеслигата ја осигура „салатарата“. Баварците на тој начин стигнаа ...
сите 28 | | | веќе видена

Зделката што ја нуди една холандска компанија е: посвојуваш кокошка и за тоа плаќаш годишна претплата, а за возврат бесплатно добиваш јајца. И ова вака им ...
сите 7 | | | веќе видена

„Фчерашни новости“ екслузивно од терен: Во тек е панихидата за палмите! Во недела следи уште една епизода од најгледаната забавно-сатирична емисија на ...
сите 26 | | | веќе видена

Како најлесно да се изгребеш 600.000 денари од општинските власти? Така што богоудно ќе им ги погалиш нивните локални „камбани“ и ќе им кажеш дека нивната ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Глазгов се отвора теретана која на нашки би се викала „дремара“. Наменета е за подобрување на вкупното психо- физичко здравје а од посетителите ќе се бара ...
сите 3 | | | веќе видена

Фејсбук статус + 2 скриншота од Павле Богоевски : Чудно, ама во соопштението на СДСМ кое го објави Богдан Илиевски како да има една точка повеќе од она кое го ...
сите 168 | | | прочитана: 1277 | веќе видена

next