Владо Калембер помалку од десет години беше во брак со 30 години помладата хрватска виолончелистка Ана Руцнер (33), со кого има син. Таа и денес е негова ...
| | веќе видена

Полицајците во текот на нивната работа гледаат многу чудни и страшни работи, но настан како овој во видеото подолу сигурно не ни сонувале. На почетокот целиот ...
сите 2 | | | веќе видена

Една од членките на жирито на Ѕвездите на Пинк покажа дека е во одлична форма иако досега два пати има раѓано. Маја Николиќ му се придружи на водителот Милан ...
сите 4 | | | веќе видена

Театарот за деца и младинци ќе го прослави светскиот ден на театарот така што ќе отстапи прво место за најмладата ,најмилата публика. На 30.03.2017та година ...
сите 2 | | | веќе видена

Коктелите важат за пијалаци кои најлесно ги возбудуваат жените. Боите и ефектните декорации се само екстра добивка за привлекување на дама.Постојат неколку ...
| | веќе видена

Психологот Џоан Бегшоу за стручниот магазин „Psychology Today“ тврди дека лезбејките доживуваат многу почесто оргазам за време на сексуалниот однос отколку ...
сите 3 | | | веќе видена

Дека парот што го обожаваме, но толку ретко го гледаме во јавност, ќе предизвика големо воодушевување на публиката кога конечно ќе се појават заедно. Хајден ...
сите 2 | | | веќе видена

“52-годишната актерка ќе ја води и церемонијата и ќе го затвори филмски фестивал”, се вели во соопштението на организаторите, објавено во официјалната ...
сите 19 | | | прочитана: 206 | веќе видена

next