Иако Анџелина Џоли периодов во јавноста е повеќе актуелна поради случувањата во нејзиниот приватен живот, отколку со професионалните ангажмани, сепак се ...
сите 4 | | | веќе видена

Осумгодишно девојче од Хјустон преживеа сообраќајна несреќа, а само неколку минути подоцна била застрелана од возило кое го удрило возилото во кое таа се ...
сите 3 | | | веќе видена

Овен Март е поволен период бидејќи вие тоа го заслужувате. Една, а можеби и повеќе работни можности, овој месец ќе ви тропнат на вратата. Немојте да се ...
сите 2 | | | прочитана: 692 | веќе видена

Деновиве осамнаа фотографии од водителката на Брза кујна на кои е речиси непрепознатлива. Александра Пановска по повод фотосесијата за еден моден бренд направи ...
сите 8 | | | веќе видена

Младиот пар од Македонија, кој веќе една година е на работа во Дубаи, одлучил на оригинален начин да „застане“ на лудиот камен. Даниел Петрушевски одлучил да ...
сите 3 | | | веќе видена

Две девојчиња Либерти Герман (14) и Абигел Вилијамс (13) се пронајдени мртво во Индијана минатата недела, а полицијата објави фотографии од осомничениот за ...
сите 6 | | | веќе видена

next