Северина Којиќ нерадо зборува за проблемите кои ги има или ги имала во приватниот живот. Имено за нејзината тажна судбина малку се знае, а сега на површина ...
сите 36 | | | прочитана: 3151 | веќе видена

 Деновиве Џеј Ло ужива во во Париз заедно со нејзиното ново момче Алекс Родригез. Под влијание на парижанките, кои важат за едни од најдобро облечените жени, ...
сите 13 | | | прочитана: 338 | веќе видена

Парот ја обнови врската пред година дена по раскинувањето во 2014-та година, а сега повторно дефинитивно стави крај на својата љубов. -Не сакам да зборувам за ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако во скоро време имате купено некој нов скап еркондишн, има големи шанси видеово да ви направи јанѕа. П.С. ова не важи само за клими.
| | веќе видена

Папараци ја снимиле пејачката во прошетка до продавница, и не е никакво изненадување што била во центарот на вниманието. Кеша сметала дека оваа искината маица ...
| | веќе видена

Сепак, тоа било навистина тешка бременост, бидејќи на Кејси ѝ било откриено згрутчување во белите дробови. Родила две девојчиња и едно момче. Недолго после тоа ...
сите 27 | | | прочитана: 2195 | веќе видена

Секс четири пати неделно, и милиони за секое породување се само дел од ставките во најлудите предбрачни договори. Со потпишување на предбрачните договори ...
сите 5 | | | прочитана: 1306 | веќе видена

Калишкиот манастирски комплекс го сочинуваат четири светилишта, две пештерски цркви посветени на Богородица и Атанасиј Велики и уште две цркви едната посветена ...
| | веќе видена

Дињата, како и многу други видови овошје, има значајно место и примена во народната медицина. Нејзиниот плод, сок и семе се користат за многу здравствени ...
| | веќе видена

Најпознатите близнаци на светот пристигнале дома, а Бијонси и Џеј Зи одбегнуваат секаков контакт со медиумите. После породувањето кој се одвивало во тајност, ...
| | веќе видена

next