Марија Шерифовиќ не сака да зборува за својот приватен живот, но понекогаш знае да открие некој интересен детаљ. Марија беше на снимањето на „Ѕвездите на ...
сите 4 | | | веќе видена

Тие се едни од најпознатите македонски водителки. Сите три водат различни емисии, различни програми, но не се конкуренција едни на други. Елена Стефановска, ...
сите 4 | | | веќе видена

Во понеделник, 28 февруари, во просториите на Социјалниот центар „Дуња“ во рамки на Контра кадар Скопје ќе се одржи проекција на филм и дискусија... Првично ...
сите 2 | | | веќе видена

Ѕвездата на реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“, Клои Кардашијан, веќе неколку месеци ужива во врската со момчето, кошаркар, Тристан Томпсон. Тие се во врска ...
сите 2 | | | прочитана: 207 | веќе видена

Пеперутка е прекрасна поза за оние коишто сакаат да ги испробаат куќните елементи, мебелот, скалите и сè она што ќе им се види удобно за секс. Главното во оваа ...
| | веќе видена

Така, македонската пејачка Сузана Гавазова снимаше видео запис за песната „Само ти“, а во спотот изгледа бомбастично. За потребата на спотот, Гавазова се ...
сите 3 | | | веќе видена

Полека, но сигурно младата струмичнка плови во модните води, а позирањето е изгледа нејзиното хоби. Младата Љупка Митрова неодамна позираше ни за најмалку, ...
| | веќе видена

Сензитивната кожа е проблем кој се појавува кај многу луѓе. Но што е всушност сензитивна кожа и како може да ја подобрите? Чувствителната кожа е подлежна на ...
| | веќе видена

Снимка од љубоморна жена која се пресметува со партнерот и неговата љубовница откако ги фатила во кафуле стана вирална на интернет. Сцената е снимена некаде во ...
сите 3 | | | веќе видена

Секојпат кога сакаме да ослабнеме, почнуваме да ги мериме калориите. Поточно речено, ги ограничуваме, што може да биде исплатливо во кус рок, сè додека сето ...
сите 5 | | | веќе видена

next