Па така, младата и атрактивна манекенка и водителка на естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“, Мартина Михајловска неодамна позираше за модилите од најновата ...
сите 7 | | | веќе видена

Немирната манекенка Кендал Џенер, популарната полусестра на старлетата Ким Кардашијан, како и сите од нејзиното семејство, обожава да биде во центарот на ...
сите 5 | | | веќе видена

Српската пејачка Милица Павловиќ доби неочекувана понуда од маж од Кина, откако нејзините гради се појавија во сите светски медиуми. Еден Кинез дошол до идеја ...
сите 16 | | | прочитана: 3074 | веќе видена

Во Загреб (Хрватска) се одржа ММА евент „Муња Фајтинг Шампионат“ чиј промотор беше легендарниот борец Боб Сеп. Бројни борци имало во рингот, односно октагонот ...
сите 2 | | | веќе видена

Моделот во новата рекламна кампања на DKNY. Емили Ратајковски покажа дека кога станува збор за пари, студот во Њујорк не може да ја уплаши. Актерката модел се ...
сите 5 | | | веќе видена

-Има уште една работа на која јас сум многу среќен и горд, бидејќи сум и професор на Факултетот за драмски уметности, само во последниве 3 години многу сум ...
сите 4 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша која е позната по тоа дека нема влакна на јазикот, искоменира на фотографијата, со доза нареда: – Се надевам дека ги сокривте новчаниците. Таа ...
сите 13 | | | прочитана: 4186 | веќе видена

 Дали како мали бевте сигурни дека Наполеон Бонапарта бил многу низок човек? Или дека Волт Дизни стои зад познатиот лик од цртаните - Мики Маус? Ова се само ...
сите 4 | | | веќе видена

Тие што го гледале легендарниот хорор "Прстенот" никогаш нема да ја заборават морничавата сцена кога страшната Самара излегува од телевизорот... А замислете да ...
сите 2 | | | прочитана: 163 | веќе видена

next