На само 8 часа откако била родена, Камаја била киднапирана од страна на Глорија Вилијамс,која се претставила како медицинска сестра. Пред 18 години, Вилијамс ...
сите 10 | | | прочитана: 190 | веќе видена

Една од ситуациите од која најмногу стравуваат научниците е таа дека бактериите ќе станат имуни на сите можни антибиотици. Во САД се случило нешто што укажува ...
сите 11 | | | прочитана: 837 | веќе видена

Прилично ни е јасно дека снимањето на секс сцени не може секогаш да помине без проблеми, а неуспешните сцени не се реткост ниту во филмовите за возрасни. ...
сите 8 | | | прочитана: 3145 | веќе видена

Студентката од Белград Ивана Станиќ тврди дека сопругот на Гоца Тржан, Рашо Новаковиќ, и’ направил дете и дека се забавувале полни 10 месеци. Таа изјавила дека ...
сите 11 | | | прочитана: 2721 | веќе видена

Речиси нереално изгледа фотографијата која се појави на интернет. Таа е снимена во близина на Дунав кај Фридинген во Германија. На неа има лисица која е ...
сите 19 | | | прочитана: 970 | веќе видена

Старецот Пајсиј кој живеел на Света Гора укажува дека луѓето кои некои од родителите ги проколнал секогаш во животот настрадуваат. Немојте да дозволите нешто ...
сите 4 | | | прочитана: 2231 | веќе видена

Си доаѓам пред два дена од работа грипосан, целиот во оган, во бунило, ко Грујо кога ќе помисли на СЈО. Право во кревет! Кога... Ждринг! Ебати тоа ФБ ...
| | веќе видена

Мислењата се поделени, меѓутоа не постои сомнеж дека оваа секси девојка го одзема здивот! Анастасиа Квитко многу добро ги поминала изминатите празници, на ...
сите 2 | | | веќе видена

 Лука Сулиќ и Стјепан Хаусер се главните компоненти на дуото наречено 2CELLOS кое маѓепсува со својата маестрална изведба на познати музички дела со сосема ...
сите 52 | | | прочитана: 637 | веќе видена

Таа побарала да седи на местото каде што седеше поп-пејачката Александра Радовиќ Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара кратко време направи пауза од нејзината ...
| | веќе видена

next