Лук Шо: Солскјер верува во мене


Играчите на Манчестер Јунајтед веќе извесно време напорно се подготвуваат за рестартот на сезоната, а откако денеска беше објавено дека возбудувањата ќе се ...
| | веќе видена | слични

Одион Игало по секоја цена инсистира да остане во Манчестер Јунајтед.30-годишниот напаѓач е подготвен да се откаже од договор вреден 75 милиони фунти со Шангај ...
| | веќе видена | слични

Немања Матиќ со отворени раце го пречека Бруно Фернандеш во Манчестер Јунајтед како и сите други соиграчи, но сепак, Србинот не го штеди Португалецот кога е во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Maнчестер Јунајтед и понатаму е клуб кој се обидува да се врати во врвот на англискиот и европскиот фудбал, засега во последните години на „ѓаволите“ баш и не ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед е еден од клубовите кој се обидува да се врати при самиот врв на англиксиот и европскиот фудбал, меѓутоа таа мисија во изминативе години ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Националната пливачка федерација бара од Владата да се пуштат базените во употреба, тие до Министерството за здравство испратија предлог мерки за пливање во ...
сите 357 | | | веќе видена

Австриските граѓани од средината на јуни повеќе нема да треба да носат маски во училишта, продавници и во сферата на туризмот, откако бројот на активни случаи ...
сите 255 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 156 | | | веќе видена

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 190 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 214 | | | веќе видена

Жива музика, играње на маса, гушкање. Ова, меѓу другото, го затекнале пазарните инспектори синоќа, додека вршеле контроли во угостителските објекти кои од ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лук Шо: Солскјер верува во мене

Од:
До кого (е-маил):
Порака: