Кошаркарскиот свет во тага: Почина легендарниот Џери Слоун

2 копии

Поранешниот тренер на Лацио, Наполи и Интер Луиџи Џиџи Симони почина вчера на 82-годишна возраст. Симони беше во тежок состојба откако минатата година доживеа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 437 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести денеска треба да одржи состанок на кој ќе бидат разгледани следните чекори во однос на рестрикциите. Уште денеска граѓаните на ...
сите 243 | | | веќе видена

Три дена главна тема во медиумите е што јадел лидерот на опозицијата во кафеана. Поразително, коментира Драган Ковачки, кандидат за пратеник од редовите на ...
сите 133 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција смета дека Охридскиот договор се спроведува, Албанскиот јазик сега веќе е службен јазик и Албанците сега предводат најмногу ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кошаркарскиот свет во тага: Почина легендарниот Џери Слоун

Од:
До кого (е-маил):
Порака: