Повредено лице при пукање пред угостителски објект во Козле

4 копии
2 копии

Откако во медиумите се појави информација дека физички е нападнат капетанот на пристаништа на Македонија Горан Устијаноски, од МВР со официјални информации за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Откако во медиумите се појави информација дека во Охрид физички е нападнат помошникот министер за транспорт и врски – Капетан на пристаништа на РСМ Устијаноски ...
| | веќе видена | слични

Вчера во 16.20 часот била пријавена сообраќајна несреќа на регионалниот пат Осломеј-Кичево, во непосредна близина на крстосницата за с.Осломеј кај место ...
| | веќе видена | слични

Едно лице загина, а друго е тешко повредено во сообраќајка во кичевско. На 29.08.2022 во 16.20 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повлекувањето на Ленин Јованоски ниту ќе стави крај на блокадите, ниту пак ќе го испере ВМРО-ДПМНЕ за одговорноста за блокадите на Скопје и отежнатиот живот на ...
сите 177 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, ни открива дека „со внесувањето на Бугарите во македонскиот Устав ќе се побие тезата дека сме ист народ“. – ...
сите 61 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 204 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска ја одржа 11 седница на која дискутираше за предизвиците од енергетската криза, каде посебно внимание беше посветено на дописот ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повредено лице при пукање пред угостителски објект во Козле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: