Тополчани

    во

    До 07:30 часот-10 било во Скопје Петровец, -8 во Прилеп, Битола и Дебар, -7 во Штип, -6 во Крушево, Демир Капија, Скопје Зајчев Рид и Крива Паланка, -4 во ...
    сите 206 | | | веќе видена

    Во Тетово утрово е најстудено, -11 степени, а максимален еден степен е измерен во Гевгелија. Според УХМР, до 07:30 часот-10 било во Скопје Петровец, -8 во ...
    сите 223 | | | веќе видена