Серхио Рамос

  во

  Рио Фердинанд даде одговор на срамните коментари кои Дејан Ловрен ги упати кон шпанските репрезентативци и посебно кон Серхио Рамос по победата на Хрватска ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Хорхе Валдано како вистинска легенда на Реал Мадрид постојано ги коментира случувања во „кралскиот клуб“, а искусниот Аргентинец навистина има право за такво ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Хорхе Валдано како вистинска легенда на Реал Мадрид постојано ги коментира случувања во „кралскиот клуб“, а искусниот Аргентинец навистина има право за такво ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен стана топ тема во хрватската и шпанската спортска јавност со навредливите зборови кои ги употреби при вклучувањето во живо кое го имаше на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Причините се целосно нефудбалски. Натпреварот помеѓу Хрватска и Шпанија од Лигата на Нации донесе многу возбудувања, како на теренот така и надвод од него. ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен стана топ тема во хрватската и шпанската спортска јавност со навредливите зборови кои ги употреби при вклучувањето во живо кое го имаше на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен го нападна Серхио Рамос пред извесно време и порача дека капитенот на Реал Мадрид е најпреценетиот стопер во светот, порака на која искусниот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен го нападна Серхио Рамос пред извесно време и порача дека капитенот на Реал Мадрид е најпреценетиот стопер во светот, порака на која искусниот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен не можеше да се воздржи, а при славјето во победата од 3:2 против Шпанија да не му одговори на Серхио Рамос. Ловрен и Рамос во последните денови ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Тин Једвај ја крена на нозе публиката на „Максимир“, а Хрватска е на прагот да приреди вистинско чудо во четвртата група од А сегментот во Лигата на Нации. ...
  сите 20 | | | веќе видена