Пандев

  во

  На фудбалската репрезентација на Македонија во понеделник во Скопје, по синоќешниот планиран триумф против Лихтенштајн, и преостанува уште натпреварот против ...
  сите 33 | | | веќе видена

  На фудбалската репрезентација на Македонија во понеделник во Скопје, по синоќешниот планиран триумф против Лихтенштајн, и преостанува уште натпреварот против ...
  сите 33 | | | веќе видена

  По победата над Лихтенштајн со 0-2 македонските репрезентативци не ги заборавија верните навивачи кои дојдоа на „Рајнпарк“ во Вадуц, пренесува Гол.мк. Имено, ...
  сите 33 | | | веќе видена

  На фудбалската репрезентација на Македонија во понеделник во Скопје, по синоќешниот планиран триумф против Лихтенштајн, и преостанува уште натпреварот против ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски по победата од 2-0 на гостувањето кај Лихтенштајн со головите на Барди и Несторовски во ...
  сите 80 | | | веќе видена