Богданци

  во

  Во рамки на проектот финансиран од Европската Унија “Воведување на национална програма за консолидација на земјиште” (МАИНЛАНД) кој го спроведува ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Александар Гоцев од Богданци е најновиот милионер. Дваесет и петгодишниот студент во Германија, стана сопственик на најпосакуваната МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивка на ...
  | | веќе видена

  Александар Гоцев од Богданци е најновиот милионер. Дваесет и петгодишниот студент во Германија, стана сопственик на најпосакуваната МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивка на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Општина Богданци денеска јавно ги повика сите граѓани, бизнис секторот, здруженијата на граѓани и сите заинтересирани правни и физички лица да присуствуваат и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Општина Богданци денеска јавно ги повика сите граѓани, бизнис секторот, здруженијата на граѓани и сите заинтересирани правни и физички лица да присуствуваат и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Веста за смртта на девојчето во Гостивар, кое завчеравечер се удави во водите на реката, бегајќи од куче-скитник ја растревожи целата македонска јавност и уште ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев најави можни законски измени за справување со бездомните кучиња по последната трагедија што вчера се случи во Гостивар кога 17-годишна ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев најави можни законски измени за справување со бездомните кучиња по последната трагедија што вчера се случи во Гостивар кога 17-годишна ...
  сите 66 | | | веќе видена