Австралија Опен

  во

  Роџер Федерер, носителот на рекордните 20 Гренд-слем титули, даде интересен коментар поврзан со пандемијата на коронавирус и неговото влијание врз светскиот ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Роџер Федерер, носителот на рекордните 20 Гренд-слем титули, даде интересен коментар поврзан со пандемијата на коронавирус и неговото влијание врз светскиот ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Роџер Федерер, носителот на рекордните 20 Гренд-слем титули, даде интересен коментар поврзан со пандемијата на коронавирус и неговото влијание врз светскиот ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Базел, 5 август 2020 (МИА) – Роџер Федерер, носителот на рекордните 20 Гренд-слем титули, даде интересен коментар поврзан со пандемијата на коронавирус и ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Ник Кирјос и официјално го откажа својот настап на овогодинешното издание на „Ју-Ес Опен“. Тенисерот од Австралија одлучи да не патува во Њујорк поради ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Ник Кирјос и официјално го откажа својот настап на овогодинешното издание на „Ју-Ес Опен“. Тенисерот од Австралија одлучи да не патува во Њујорк поради ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Ник Кирјос и официјално го откажа својот настап на овогодинешното издание на „Ју-Ес Опен“. Тенисерот од Австралија одлучи да не патува во Њујорк поради ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Швајцарскиот тенисер кој имаше две операции ќе се врати на терените следниот месец. После две операции на коленото, Роџер е подготвен повторно да игра тенис, а ...
  сите 67 | | | веќе видена