Убавина и Здравје

Популарниот пејач Оливер Драгојевиќ е во својот дом во Сплит со семејството, а во болница оди на лекување. Како што изјави неговата сопруга Весна за медиумите, ...
сите 5 | | | веќе видена

Фолк-пејачката Анета Мицевска откако стана ексклузивец на „Гранд-продукција“ повеќе се зближи и со колегите од соседството. Па така, на еден свој настап, ...
сите 19 | | | веќе видена

Водителката Јована Јоксимовиќ им стави крај на шпекулациите за нејзиниот однос со ќерката на својот сопруг Жељко Јоксимовиќ од првиот брак. Имено, медиумите ...
сите 7 | | | веќе видена

Пејачката Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски, заминаа во Бугарија, каде што уживаат во зимувањето во познатиот ски-центар Пампорово. ...
сите 5 | | | веќе видена

Новата година за актерот Сашко Коцев почна поразлично од сите останати, а причината за тоа е што ја дочека и почна со најголемото богатство во своите раце – ...
сите 7 | | | веќе видена

Со седа брада и вишок килограми, популарниот актер, кој претходната година се повлече од јавноста откако им се најде на нишан на медиумите поради навредите ...
сите 8 | | | веќе видена

next