Убавина и Здравје

Ѕвездите од црвениот килим се секако оние што ги поставуваат трендовите, па често ги копираме нивните фризури, шминка, однесување… Сексологот Трејси Кокс вели ...
сите 8 | | | веќе видена

Жените од сите краеви на светот тежнеат кон истото кога се работи за нега на лицето и телото, а тоа е да изгледаат помладо, односно да ја намалат видливоста на ...
сите 5 | | | веќе видена

Ќерките на Брус Вилис и Деми Мур , Талула, Румер и Скаут се надминаа себе си и објавија заедничка фотографија на која голи позираат во када. Талула и нејзините ...
сите 12 | | | веќе видена

Хју Хефнер почина на 27. септември 2017 година во 91. година од својот живот. Славниот основувач на легендарниот „ Плејбој “ и мулти-милионската империја ја ...
сите 10 | | | веќе видена

Малечкиот Љуба Станковиќ ја „фрли“ во транас публиката и жирикомисијата со неговиот настап на „Ѕвездичките на Пинк“. Симпатичното момче ја пееше една од ...
сите 6 | | | веќе видена

Познатата германска репрезентативка и поранешна ракометарка на Вардар веќе подолго време ужива вопрегратките на својот избраник скопјанецот Дино Балиќ. Инаку ...
сите 6 | | | веќе видена

Секоја година се актуелни календарите со провокативни фотографии на секси девојки кои ги красат работни маси, ѕидови и возила на мажите, а како одговор на нив ...
сите 4 | | | веќе видена

ОВЕНОТ инвестира во себе УБАВИНА Вие сте неуморен предводник на знаците во Зодијакот, кој решително, а често и непромислено, јуриша кон целта. Годинава, Сатурн ...
сите 73 | | | веќе видена

next