Дедо Мраз овој Божиќ одлучи да не' потсети дека староста не мора да значи дека не можете да бидете секси. 58-годишниот Пол Орчхард од Ливерпул е избран за Дедо ...
сите 89 | | | веќе видена

Актерката Зендаја Мери Колман на една свеченост во Лос Анџелес облекла малку необична креација на Марк Џејкобс. Додека гледате ревија на некој познат бренд, ...
сите 8 | | | веќе видена

Неверството е сериозна закана за врската и обично тоа означува нејзин крај. Но, некои хороскопски знаци тоа го поднесуваат полесно од другите, а доколку ...
сите 6 | | | веќе видена

Како го наместил натпреварот помеѓу Ирска и Македонија или како полиција казнувала возачи за зимска опрема за да може да му позајми пари - која и приказна да ...
сите 42 | | | веќе видена

Во Собраниската комисија нешто смрди! „Фчерашни новости“ откриваат што точно се случуваше на јавната расправа за загадувањето: Во остаатиот дел од 13 епизода ...
сите 4 | | | веќе видена

Една учителка е главна тема помеѓу родителите во САД, откако на шестгодишните ученици им кажала дека Дедо Мраз не постои и дека нивните родители се тие кои ги ...
сите 45 | | | веќе видена

Кај сите се случува да има денови кога сме помалку расположени и едноставно не се чувствуваме добро во своја кожа. Причинители на таквата состојба може да ...
сите 6 | | | веќе видена

Американската армија го заврши тестирањето на маските кои ќе бидат специјално наменети за припадниците на воздухопловните единици – станува збор за ...
сите 5 | | | веќе видена

Згодниот аргентински глумец позирал гол, но фотографијата стана хит од многу други причини. Бенџамин Алфонсо на фотографијата позира гол на плажата, а ...
сите 2 | | | веќе видена

next