Манекенка ја понудила својата невиност на аукција, а најолемата понуда наводно била околу 2,3 милиони евра за тоа искуство. Се верува дека јапонски политичар ...
сите 15 | | | веќе видена

Иако наградите постојано ѝ пристигнуваат, се чини дека на приватен план Лејди Гага не е сосема задоволна. Откако на доделувањето на Греми наградите била ...
сите 144 | | | веќе видена

Глумецот Рами Малек, кој се прослави со филмот "Боемска рапсодија", откри како Боб Гелдоф успеа да ја убеди групата Queen да настапи на легендарниот концерт ...
сите 12 | | | веќе видена

Шведска станала прибежиште за џихадистите, како што Аргентина била за нацистите по Втората светска војна, изјавил пратеникот на шведската Партија на умерената ...
сите 3 | | | веќе видена

Пејачката Рита Ора често нè изненадува со своите модни комбинации кога се појавува на свечените настани кои освен неа ретко дека некој друг би ги носел. За ...
сите 6 | | | веќе видена

Манекенка ја понудила својата невиност на аукција, а најолемата понуда наводно била околу 2,3 милиони евра за тоа искуство. Се верува дека јапонски политичар ...
сите 19 | | | веќе видена

Фотографијата од млада девојка која позира на тераса станала хит на Твитер, но најмногу поради она што се случувало зад нејзиниот грб. Имено, зад тинејџерката ...
сите 4 | | | веќе видена

По високата оценка од жири комисијата на Screen International, се нижат добрите критики и во останатите европски и светски медиуми за филмот на Теона Стругар ...
сите 4 | | | веќе видена

Цензурата на Нетфликс е сведена на минимум, а на интернет можат да се најдат бројни текстови на тема “порно водич низ Нетфликс”. Погледнете кои филмови и ТВ ...
сите 4 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на опозициската Демократска партија, Еди Палока, денес предизвикал инцидент во парламентот откако го полил премиерот Рама со боја. ...
сите 103 | | | веќе видена

next