Сваштарник

Приказната за 13-годишното момче кое стана татко, во себе ги има сите елементи на сапуница: љубов, скандал, предавство, неочекуван пресврт, но и најважното – ...
сите 3 | | | веќе видена

Таа продолжи да му дава три работи Момчето Џулијан Маланковска успеа да се опорави од терминалната фаза на ракот и ги шокираше докторите. На момчето му била ...
сите 10 | | | веќе видена

Иако тие веќе не се со нас, покојните луѓе никогаш не не напуштаат. Многумина зборат дека ги посетуваат во соновите, кои знаат да бидат многу реални. Таквите ...
| | веќе видена

Незнаете како да ги организирате парите и како правилно да ги торшите? Овој совет ќе ви помогне да заштедите пари и време. Користењето на тегли за пари е еден ...
сите 2 | | | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ со една фотографија покажа дека е подготвен за во риногот. Вељко често објавува фотографии од напорните боксерски тренинзи. Припадничките на ...
сите 16 | | | веќе видена

Германски овчар, наречен Капетан, побегнал од куќата после смртта на својот сопственик, Аргентинецот Мигел Гузман во 2006 година. Кога после една недела, ...
сите 4 | | | веќе видена

Емили го прослави својот 27-ми роденден во друштво на сопругот и пријателите. Емили Ратајковски е една од најсекси жените на светот, па секоја нејзина објава ...
сите 12 | | | веќе видена

Кога гледате ТВ серии многу години, имате чувство дека тие линови никогаш нема да се променат и такви ви остануваат во сеќавањето. Ликовите остануваат исти, но ...
сите 2 | | | веќе видена

Фолк ѕвездата била гостинска на снимањето на новата емисија “Никогаш не е доцна” Во една од наредните епизоди на емисијата “Никогаш не е доцна” ќе ја гледаме и ...
сите 39 | | | веќе видена

ОВЕН Воин, прв, наклонетост кон нечесни игри, често преоптоварен (како последица на холеричен темперамент). Жените (мажите), ги смета како сексуална ...
сите 46 | | | веќе видена

Раперка привлече големо внимание со својата последна објава на Твитер. Имено, Карди Би веќе одредено време не беше на сцената, а откако се искачи на првото ...
сите 5 | | | веќе видена

Можеби некој досега слушнал за него можеби некој не, но вистина е тој постои , а за првпат јавноста за него чу во 2014 година. Овој дечко засеа не го открива ...
сите 15 | | | веќе видена

next