Сваштарник

Амстердам: Снимка на која се гледа удар од гром во авион досега е прегледана од повеќе од милион луѓе. Авионот по самиот удар за среќа останал неоштетен и ...
сите 7 | | | веќе видена

Малата Алина од Русија која што има само 10 години растажи милиони луѓе ширум светот со нејзиното видео кое го објави на Youtube во кое што таа плаче затоа што ...
сите 2 | | | веќе видена

Психологот Пем Спар открива 10 златни правила кои треба да ги почитувате ако сакате да имате квалитетна врска. Што треба да имате на ум? 1. Немојте да бидете ...
сите 9 | | | веќе видена

Јокаста М. (40) професорка од Меделин Колумбија, била уапсена дури и прети и казна од 40 години затвор бидејќи ги уценувала учениците да имаат секс со неа ако ...
сите 6 | | | веќе видена

Популарниот пејач Аца Лукас изгледа целосно ја заборави својата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ од која се разведе пред неколку месеци. Како што дознава ...
сите 22 | | | веќе видена

Иако жените важат за послаб пол, тоа дефинитивно не е точно, особено за оние кои се родени во овие три хороскопски знаци: 1. ОВЕН Жената во знакот на Овен е ...
сите 44 | | | веќе видена

Поранешниот модел, Хајди Клум ги изненади сите свои следбеници кога на Инстаграм објави фотографија на која е потполно гола. Додека многу од таблоидите се ...
сите 14 | | | веќе видена

next