Сваштарник

Девојчето Qiau Hongyan живееше мирен и среќен живот со своето семејство во провинцијата Јунан, Кина. Кога имала само три години, нешто го променило нејзиниот ...
сите 3 | | | веќе видена

Годишно се вршат безброј операции, но малку луѓе го знаат сложениот процес на анестезијата за успивање. Анестезиолог открива што точно се случува откако ќе ...
сите 3 | | | веќе видена

Само кога ќе станете родител, навистина ќе станете свесни за сите опасности што се во вашиот дом. Работите што никогаш не би помислиле дека би можеле да бидат ...
сите 5 | | | веќе видена

Која страна од мозокот кај вас е активна, и што значи тоа, можете да откриете со помош на овој едноставен тест. Погледнете ја илустрацијата и кажете кое лице е ...
сите 3 | | | веќе видена

Од време на време луѓето ја учат лекцијата која ја заслужуваат. Таков случај е овој човек кој вознемирувал жена во лифт. И пришол од задгрб, а таа го одбила ...
сите 2 | | | веќе видена

Трудна мачка во Турција, се појави пред една клиника барајќи помош. Таа претрпела страшни болки, но успеала да стигне до влезната врата и почнала да мјаука за ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачот кој се прослави во музичкото шоу Операција триумф, се ожени со Милица Черовиќ. Сајко денес се занимава со угостителство, а музиката ја остави на страна.
сите 6 | | | веќе видена

Милица Тодоровиќ е позната по тоа што постојано е насмеана, но пејачката сега ја признала и својата друга страа. Иако каде и да се појави таа е полна со ...
сите 7 | | | веќе видена

Јелена и Душко денес слават 10 години од својот брак. Со фотографија од својата венчавка, таа на Душко му честиташе деценија во брачниот живот, а пораката ...
сите 38 | | | веќе видена

Сораја на почетокот на јуни е депортирана од Србија во Црна Гора, а после својата матична земја наводно орпатувала во Америка, потоа во Италија и сега се наоѓа ...
сите 8 | | | веќе видена

next