Спортски

Фудбалската федерација на Македонија најостро го осуди говорот на омраза чија последна жртва беше нашиот репрезентативец и фудбалски амбасадор, Езџан Алиоски. ...
сите 68 | | | веќе видена

Eден Азар вчера спекакуларно беше претставен како нов играч на Реал Мадрид пред 50.000 навивачи на „Бернабеу“. Најголемиот клуб во дветот и неговите навивачи ...
сите 7 | | | веќе видена

Реал Мадрид во досегашниот дел од преодениот рок потроши 303 милиони евра за ангажирање на петмина фудбалери. Детскиот сон на Еден Азар е исполнет, конечно ...
сите 79 | | | веќе видена

Селкторот на Белгија, Роберто Мартинез е убеден дека Реал Мадрид направил вистински потег со ангажманот на Еден Азар. Реал Мадрид денес го претстави Азар на ...
сите 79 | | | веќе видена

next