Ми преставува особена чест и задоволство што повторно, по подолга пауза практично обновуваме едно пријателство и заедничка соработка со нашите партнери од ...
сите 14 | | | веќе видена

Општина Охрид во соработка со НУ Завод и Музеј - Охрид, како дел од своите програмски активности, изработи информативни табли за објекти кои се означени како ...
сите 12 | | | веќе видена

next