Нет Прес

Кандидатот за претседател на Република Македонија денес Проф. Д-р Гордана Силјановска Давкова оствари средби со граѓани и средби со мали и средни бизниси и ...
сите 22 | | | веќе видена

Најголемата светска интернет продавница Амазон соопшти дека се зголемила продажбата на романот „Богородичната црква во Париз“ на францускиот писател Виктор Иго ...
сите 697 | | | веќе видена

Студентите се жртви на лагите и катастрофалните политики на СДСМ и Зоран Заев. Кога на СДСМ им требаше гласот на студентите ветуваа брда и долини, а кога ...
сите 6 | | | веќе видена

Сите граѓани и верници–католици, кои сакаат да присуствуваат на мисата на плоштадот „Македонија“ на 7 мај 2019 година која ќе ја одржи Папата Фрањо во ...
сите 47 | | | веќе видена

next