Нет Прес

Синоќа на порталите се објави дека портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадин Костадинов е вмрежен во невладината на Боки 13, која најверојатно ќе биде предмет ...
сите 84 | | | веќе видена

Пржинскиот преговарач Питер Ван Хојте излезе во поддршка на Катица Јанева и го поставува прашањето дали скандалот што и се случува на јавната обвинителка е ...
сите 28 | | | веќе видена

Во врска со најновите случувања во СЈО и притворот на Боки 13, се огласи и Левица. Од партијата велат дека скандалот со одамна делегитимираната институција СЈО ...
сите 8 | | | веќе видена

Иако вчера беше објавено дека претседател Стево Пендаровски ќе говори одф Мечкин Камен на 2-ри август по повод прославата на националниот празник Илинден како ...
сите 20 | | | веќе видена

Владата ги задолжи сите органи на државната управа на своите интернет страници, или ако немаат своја, на интернет-страницата на институцијата под чијашто ...
сите 50 | | | веќе видена

next