Нет Прес

Противпожарната единица на Град Скопје ноќесна интервенира на гаснење пожар во куќа на булеварот Македонска бригада број 3 во Скопје. Пожарот зафатил куќа, при ...
сите 52 | | | веќе видена

Стојан Павлески, осудениот за нападот на Зијадин Села кој со крвави рани лежеше на Клиниката за трауматологија, ќе биде сместен во соодветна здравствена ...
сите 20 | | | веќе видена

next